Vztahový poradce, vztahový terapeut, partnerské terapie

Terapeutické služby, regresní terapie, vztahové poradenství a terapie, koučink

Vztahové poradenství a terapie, partnerské terapie

 

Pomůžeme vám vyřešit vztahové problémy a nejdeme cestu k harmonickému a spokojenému vztahu.

 

Vztahové poradenství a pomoc s problémy ve vztazíchVztahy jsou nedílnou součástí našeho života. A je jedno, zda se jedná o partnerské vztahy, vztahy mezi rodiči a dětmi, přáteli nebo kolegy. Každý z nás si přeje zažívat jen krásné, harmonické a láskyplné vztahy.

Bohužel ne vždy to tak je. Především partnerské vztahy nás naplňují láskou a štěstím nebo naopak smutkem, trápeními, a dokonce i pocity osamění. I člověk, který je v partnerském vztahu se může cítit sám. A všechny ty negativní pocity a emoce, které prožíváme v nespokojených, neharmonických partnerských vztazích silně ovlivňují ostatní oblasti našeho života. Od vztahu s dětmi a přáteli až po pracovní výkon.

„O tom, jak naše myšlenky a celkové nastavení ovlivňuje náš život si můžete přečíst v článku Náš život tvoříme pomocí myšlenek.“

Proto jsme tady. Pomáháme ve vztazích, nabízíme vztahové poradenství a vztahové terapie. Pomůžeme vám vyřešit vaše problémy ve vztazích. Na vztahy se umíme podívat z širší perspektivy, odosobnit se od nich, ale především vás provedeme tím, jak se ke vztahu a případným problémům postavit z pohledu vašeho srdce a nikoli z pohledu ega.

Egem máme na mysli hlavu. Hlava vytváří otázky, domněnky a vytváří problémy, které se pak přenáší do vztahů. Hlava nám brání rozhodovat se podle toho, co cítíme. Místo toho se snažíme dělat to, co si myslíme. Nebo, co nás někdo naučil, že bychom si měli myslet. Jenže těch myšlenek může být opravu hodně. Tolik, že se v nich ztratíme a uvízneme v nich jako v dobře upletené síti.

S čím vám můžeme pomoci?

  • Špatná komunikace mezi partnery
  • Přetrvávající konflikty, hádky, výčitky ve vztahu
  • Nezájem jednoho z partnerů
  • Problémy v intimním životě
  • Potkávání stále stejných typů partnerů (manipulátoři, agresoři, sobci, workoholici,….)
  • Problémy s hledáním partnera (přitahujete si podobné typy, každý partner vás opustí, podvádí vás, lžou vám….)
  • Odchod ze vztahu
  • Podpora vztahu
  • Vyrovnání se s odchodem partnera
  • Další situace, které mohou nastat

Párové terapie

V rámci vztahových terapií nabízíme možnost párových terapií. V případě párové terapie doporučujeme nejprve samostatná individuální sezení, aby si každý mohl samostatně uvědomit, co a jak by chtěl v rámci párové terapie a podpory vztahu řešit.

Nevíte, co opravdu cítíte k partnerovi? Udělejte si jednoduchý test podle návodu zde: PARTNERSKÝ TEST

Potřebujete pomoci s vašim vztahem? Kontaktujte nás:

Přejít na kontakt

 

 

Vztahové poradenství a vztahové terapie České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor.

 

Řešíte-li problémy psychického původu, jako úzkost, deprese, strachy, obavy a podobně, navštivte stránku o regresní terapii. Více zde: https://www.prochazkazivotem.cz/regresni-terapie/