Dvořákova 381/21, České Budějovice
722 253 656
tomas@prochazkazivotem.cz

Vztahový poradce, terapeut, kouč

Proč a kdy zvolit vztahového kouče?

Vztahy jsou nedílnou součástí našeho života. A nezáleží, zda se jedná o partnerské vztahy, vztahy mezi rodiči a dětmi, přáteli nebo kolegy. Každý z nás si přeje zažívat jen krásné, harmonické a láskyplné vztahy.

Bohužel ne vždy to tak je. Především partnerské vztahy nás naplňují láskou a štěstím nebo naopak smutkem, trápeními, a dokonce i pocity osamění. I člověk, který je v partnerském vztahu se může cítit sám. Všechny ty negativní pocity a emoce, které prožíváme v nespokojených, neharmonických partnerských vztazích silně ovlivňují ostatní oblasti našeho života. Od vztahu s dětmi a přáteli až po pracovní výkon.

„O tom, jak naše myšlenky a celkové nastavení ovlivňuje náš život si můžete přečíst v článku Náš život tvoříme pomocí myšlenek.“

Proto jsem tady. Se vztahovým koučem můžete získat cenné rady a podporu při řešení problémů ve vašem vztahu. Pomohu vám porozumět svým emocím, komunikovat efektivně s partnerem a najít společné cesty ke šťastné a harmonické budoucnosti.

Pomáhám ve vztazích, nabízím vztahové poradenství a vztahové terapie. Pomohu vám vyřešit vaše vztahové problémy, změnit pohled na vztah nebo pochopit chování partnera. Na vztahy se umím podívat z širší perspektivy, odosobnit se od nich, ale především vás provedu tím, jak se ke vztahu a případným problémům postavit a pracovat s nimi.

Pomohu vám zvládnout rozvod nebo rozchod a zbavím vás nepříjemných pocitů, myšlenek nebo strachu, které může vyvolávat. Více v článku ZDE.

Kdy mně kontaktovat?

Vztahové poradenství a řešení problémů ve vztazích

Nečekejte, až se problémy stanou neúnosnými. Pokud cítíte, že váš vztah potřebuje podporu, zvažte návštěvu vztahového terapeuta. Investice do vašeho vztahu je investicí do vaší budoucnosti.

Nevíte, co opravdu cítíte k partnerovi? Stáhněte si TEST zdarma:

Potřebujete pomoci s vašim vztahem? Kontaktujte nás:

Přejít na kontakt

 

Řešíte-li problémy psychického původu, jako úzkost, deprese, strachy, obavy a podobně, navštivte stránku o regresní terapii. Více zde: https://www.prochazkazivotem.cz/regresni-terapie/

 

 

Vztahové poradenství a vztahové terapie České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor.