Partnerský test

Terapeutické služby, regresní terapie, vztahové poradenství a terapie, koučink

Partnerský test

test citů

Test – Co cítím ke svému partnerovi?

Nevíte, jaké jsou vaše skutečné city k vašemu partnerovi? Nejste si jisti, zda ho opravdu milujete a záleží vám na něm, nebo jste s ním jen proto, že vás do toho tlačí rozum, okolí či něco jiného? Udělejte si tento jednoduchý test, kdy se napojíte sami na sebe a své srdce. Tento test je možné využít při problémech v partnerských vztazích nebo i při seznamovaní, pokud si nejste jisti, zda vás dotyčná osoba zaujala.

Postup:

 1. Pohodlně se usaďte v klidu a tichu.
 2. Zavřete oči.
 3. Vnímejte a soustřeďte se na svůj dech. Vnímejte váš přirozený nádech a výdech. Není potřeba provádět žádné speciální dechové cvičení ani dýchat zhluboka.
 4. Uvolněte se.
 5. Ve chvíli, kdy se budete cítit uvolnění si představte svého partnera nebo jinou osobu, u které si chcete ověřit, jak jí vnímáte.
 6. První pocit, emoce nebo myšlenka, co se objeví vám řekne, jak ho uvnitř sebe, na úrovni srdce a duše, vnímáte a co pro vás znamená.

Důležité je vnímat to první, co vás napadne nebo co ucítíte, než vám do toho vstoupí mozek a ego!

Výsledky:

 1. Cítíte se příjemně, máte úsměv na tváři, cítíte lásku, radost, štěstí, klid, napadají vás příjemné myšlenky – je to super, přesně tak vnímáte tuto osobu a vaše city k ní jsou v souladu s vámi a vašim srdcem
 1. Pociťujete jakoukoli nepříjemnou emoci, pocit nebo vás napadá negativní myšlenka? Tento člověk není v souladu s vámi a vašim srdcem. Možné jsou tyto varianty:
  • Cítíte se naštvaně, pohrdavě, otráveně nebo máte podobné lehčí negativní emoce? Na vašem vztahu k testované osobě je za určitých podmínek možné pracovat.
  • Cítíte silný hněv, strach, úzkost, máte nepříjemné projevy na těle, jako stažený hrudník nebo něco podobného? Tento člověk je pro vás velmi toxický a je dobré se ho co nejdříve zbavit.
 1. NIC – Cítíte nic, nic vás nenapadá. Žádné pocity, myšlenky, žádná emoce, ani pozitivní, ani negativní. Prostě NIC. Pokud se jedná o vašeho partnera, manžela, přítele, opravdu vám stojí za to být s NIC? Vaše city jsou jen prázdno, máte vůči partnerovi zavřené srdce. Uvnitř sebe to pravděpodobně víte. Možná lžete sami sobě, žijete ve vlastní iluzi, že tam něco je a hledáte důvody, abyste si tu lež vůči svému srdci odůvodnili. Je na čase zamyslet se, zda tímto způsobem chcete žít dál….

 

Pomůžeme vám s problémy ve vztazích. Více na www.prochazkazivotem.cz/vztahovy-poradce-terapeut.