Tomáš Procházka – terapeut

Terapeutické služby, regresní terapie, vztahové poradenství a terapie, koučink

O mně

Regresní psychoterapeut, vztahový poradce a mentor, osobní rozvoj www.prochazkazivotem.czTomáš Procházka, MBA

Hodnocení na webu ZnámýTerapeut.cz

Regresní a vztahový terapeut, mentor a poradce

Tel.: 722 253 656

E-mail: tomas@prochazkazivotem.cz

Věk: 39 let

 Sledujte mě na Facebooku  Hodnocení na Známý terapeut.cz 

Moje motto:
„Nejsem od toho, abych vás plácal po ramenou a společně jsme naříkali, jak je život hrozný. Od toho máte kamarády a kamarádky. Jsem tu proto, abychom s tím společně něco udělali!“

Věnuji se regresní psychoterapii, vztahům a osobnímu rozvoji. Provedu vás vztahovými problémy, problémy s nalezením partnera, společně najdeme cestu, jak zatočit s nízkým sebevědomím, najít svoji vlastní hodnotou a sebelásku. Využitím terapeutických metod a regresní psychoterapie můžeme změnit opakující se vzorce, odstranit depresi, úzkost, traumata a bolesti, pocity viny nebo nedostatečnosti, strachy a jiné negativní emoce či myšlenky.

Pomohu s bloky, nízkým sebevědomím a motivací v pracovní oblasti, při prodeji nebo rozjezdu podnikání, stejně jako s pracovními problémy, stresem, poklesem pracovní výkonnosti nebo pomocí při příznacích syndromu vyhoření.

Oblasti působení:

Při práci s klienty neposlouchám jen to, co říkají, ale vnímám, zda jsou myšlenky nebo představy v souladu se srdcem a tím, co opravu chtějí a cítí. Pomáhám klientům najít cestu ke svým pocitům, k sobě a svému „já“.