Profesní koučink a terapie

Terapeutické služby a koučink pro firmy, podnikatele, manažery, obchodníky i jiné zaměstnance - prevence syndromu vyhoření

Profesní život a kariéra je pro většinu lidí druhá nejdůležitější (pro některé první) část života. Snažíme se podávat co nejlepší pracovní výkony, plnit náročné úkoly, postupovat v kariérním žebříčku nebo prostě jen vydělávat peníze.

Náročné pracovní prostředí s sebou přináší mnoho nežádoucích vedlejších efektů, které se dříve nebo později začnou promítat nejen do profesního, ale mnohdy také osobního života. Pracujeme pod tlakem, v časovém presu, zvyšují se normy nebo požadavky našich nadřízených. To v nás může vyvolávat nepříjemné pocity, stres, obavy, nízké sebevědomí, nejistou, negativní myšlenky a celkové emocionální a fyzické vyčerpání. Obvykle následuje tzv. syndrom vyhoření, kdy firma o svého, mnohdy velmi cenného, zaměstnance přichází.

Nabízíme terapeutické služby pro firmy, koučink anebo workshopy (například v rámci teambuildingu) pro zlepšení komunikace a vztahů na pracovišti. Níže naleznete základní nabídku služeb. Tato nabídka není konečná a vždy je možné vytvořit individuální službu podle vašich potřeb.

Terapeutické služby a koučink pro firmy

Terapeutická sezení pro podnikatele a managery jako prevence syndromu vyhoření

Prevence a pomoc při syndromu vyhoření, nepříjemných pocitech v souvislosti s plněním pracovních úkolů, stresem, obavami, náhlým snížením sebevědomí, nejistotou, negativními myšlenkami, emocionálním a fyzickém vyčerpání nebo jinými nepříjemnými projevy, které mohou vést ke snížení pracovního výkonu, nespokojenosti s pracovní náplní nebo zaměstnavatelem.

Terapeutická pomoc zaměstnancům firem

Ideální způsob, jak podpořit své klíčové zaměstnance, při řešení pracovních nebo osobních problémů, které se často projeví náhlým poklesem pracovní výkonnosti. Ukažte svým zaměstnancům, že si jich vážíte a v případě potřeby jim pomůžete vyřešit pracovní nebo osobní problémy na náklady firmy a tím je brzy vrátit na svou původní (nebo mnohdy vyšší) výkonnost.

Motivační koučink a mentoring pro zvýšení produktivity

Zvýšení produktivity s pozitivní motivace zaměstnanců ke zlepšení pracovního výkonu. Pomůžeme odstranit bloky a vnitřní brzdy, které brání využití maximálního potenciálu zaměstnanců, aniž by došlo k riziku zvýšeného stresu a projevů syndromu vyhoření.

Odstranění strachů, bloků, obav při prodeji, vyjednávání anebo rozjezdu podnikání

Strach, pocit nízkého sebevědomí, obavy… Časté pocity začínajících obchodníků, managerů i podnikatelů. Často se jedná o pocity způsobené minulými zkušenostmi, nezkušenostmi nebo především výchovou a převzatými vzorci z dětství, které si mnohdy ani neuvědomujeme. Proč se tím nechat omezovat? Pomůžeme vám zbavit se těchto strachů, obav, zvýšíme vaše sebevědomí a motivaci. Sami uvidíte, a především ucítíte pozitivní změnu, která se projeví nejen ve vaší práci, ale také vztazích a soukromém životě.

Jiné terapeutické služby podle požadavku klienta

Kde mohou sezení probíhat?

  • hromadně nebo individuálně ve vaší firmě
  • individuálně v našich prostorách
  • na neutrální půdě ve vhodném prostředí po dohodě kdekoli (v přírodě, penzionech, rančích)
  • on-line (pro pokračovaní individuálních sezení)

 Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás:

Přejít na kontakt

 

Jak se vyhnout syndromu vyhoření?